
Акумуляторна газонокосарка на колесах з двома батареями 48В / Садовий триммер / Портативна електрична газонокосарка
Продавець: HUGO
1 069 ₴1 527,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234585741
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна газонокосарка на колесах з двома батареями 48В / Садовий триммер / Портативна електрична газонокосарка». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Высота скашивания | 100 мм |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Максимальная ширина скашивания | 450 мм |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Рекомендуемая площадь | 500 кв.м |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Скорость вращения ножей | 20000 об/мин |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-19
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець