
Акумуляторна ланцюгова пила 8" в кейсі з 2 акумуляторами / Міні пила безщіткова / Ручна електропилка для саду
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «Акумуляторна ланцюгова пила 8" в кейсі з 2 акумуляторами / Міні пила безщіткова / Ручна електропилка для саду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Компактна акумуляторна ланцюгова пила 12" (Red) SN27

Акумуляторна ланцюгова пила M-9020, 2 акумулятори / Електропилки для обрізання дерев / Електропилка

Акумуляторна ланцюгова пила в кейсі (150 мм) + 2 акумулятори 48В / Ручна електропила / Міні пила для саду

Акумуляторна ланцюгова пила 16" + 2АКБ 48В, Синя / Електропила ручна / Пила для саду
📋 Технічні характеристики
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Количество оборотов | 4500 об/мин |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 48 В |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Да |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
💬 Відгуки покупців (12)
Купив "Акумуляторна ланцюгова пила 8" в кейсі з 2 акумуляторами / Міні пила безщіткова / Ручна електропилка для садуДетальніше: " .Насправді в ящичку була пилА з акмулятором 18 вольт. В опису надається - Тип акумулятора: Li-Ion 48V, 4Ah .Двигун не безщитковий, а навпаки. Як бонус умовили на електровикрутку, якою можна розібрати хіба що пристрій по тупу радіоприймача, тау як дуже мала потужність (саморіз по дереву 25мм не може закрутити). Відправник посилки фізична особа, а не магазин., в якому замовляв товар. Тобто претензіі посилайте в якесь село. Висновок- шахраї.
Відправили бракований товар !
Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!
Товар не соответствует описанию. Цена очень завышена
Какой может быть брак на две разные пилы? И почему они до сих пор стоят на продаже ,если у них выявили брак? Просто изначально говорите людям чтобы покупали за высшую цену товар. Я заказывал компрессор , так же само сказали мы вам не вышлим ,потому что брак ,покупайте за высшую цену .
не зрозуміла!!! за що без мого дозволу з карти знімаються кошти, бо на промі я нічого не купувала