
Акумуляторна машинка для стрижки + 4 насадки. VGR V683, Чорна / Тример для стрижки / Чоловічий тример
Продавець: HUGO
784,69 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234569401
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для стрижки + 4 насадки. VGR V683, Чорна / Тример для стрижки / Чоловічий тример». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Акумуляторна машинка для стрижки V-285 (6 насадок, 2000 mAh) / Акумуляторний тример для стрижки

Акумуляторна машинка для стрижки тварин + 4 насадки, GM 6063 / Бездротовий тример для собак та котів

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 4 |
| Регулировка длины | Поворотный регулятор, Сменные насадки |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Время работы от аккумулятора | 200 мин |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Вес | 0.33 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-12
Переваги
Відправляли довше обіцяного