
Акумуляторна машинка для стрижки волосся + 6 насадок, з USB, VGR V-695 / Бездротовий тример для стрижки
Продавець: HUGO
855,21 ₴1 221,73 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234570801
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для стрижки волосся + 6 насадок, з USB, VGR V-695 / Бездротовий тример для стрижки». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Акумуляторна машинка для стрижки V-285 (6 насадок, 2000 mAh) / Акумуляторний тример для стрижки

Акумуляторна машинка для стрижки тварин + 4 насадки, GM 6063 / Бездротовий тример для собак та котів

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 6 |
| Регулировка длины | Сменные насадки, Поворотный регулятор |
| Максимальная длина стрижки | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Керамическое покрытие | Да |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Вес | 0.255 кг |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-17
За свої кошти те що треба😀