
Акумуляторна машинка для стрижки з 3 насадками, VGR V-937 / Професійна машинка для гоління
Продавець: HUGO
385,01 ₴550,01 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності260 замовлень
Артикул: 234568473
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Акумуляторна машинка для стрижки з 3 насадками, VGR V-937 / Професійна машинка для гоління». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна машинка для стрижки волосся Lexical LAS 5671 Синій Бездротова перукарська машинка

Акумуляторна машинка для стрижки V-285 (6 насадок, 2000 mAh) / Акумуляторний тример для стрижки

Акумуляторна машинка для стрижки тварин + 4 насадки, GM 6063 / Бездротовий тример для собак та котів

Акумуляторна машинка для стрижки + 6 насадок, VGR V-640C / Бездротовий тример / Професійний тример для стрижки чоловічий
📋 Технічні характеристики
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Количество насадок | 3 |
| Минимальная длина стрижки | 1.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Керамическое покрытие | Да |
| Скорость мотора | 6000 об/мин |
| Время работы от аккумулятора | 500 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-02-18
Акумуляторна машинка для стрижки з 3 насадками, VGR V-937 / Професійна машинка для гоління- це був мій заказ,а прислали V-933.
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-18
Шахраї ,завідомо відправляють не той товар.В описі модель V 937 ,відправили V 933 яка дешевше.Хоча перед відправкою я повідомив продавця,що мені потрібна саме V 937 така яка у вас в описі.Я не перший кого намахав цей магазин
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-07
Не отправили в вовремя ,хотя по телефону , менеджер пообещала,что сегодня отправят тример!
Переваги
Відправляли довше обіцяного2026-01-19
2026-01-08
Переваги
Ціна вище заявленої, Товар не відповідав опису