
Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Чорного кольору
Продавець: Fenix Shops
349 ₴500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 3111
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Чорного кольору». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Білого кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа з сенсорним керуванням та 3 режимами підсвічування Золотого кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Срібного кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Бронзового кольору
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 3.5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Черный |
| Цветовая температура | 6500K |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Потребляемая мощность | 3.5 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Длина шнура | 0.7 м |
| Высота | 34 мм |
| Диаметр | 8 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності