
Акумуляторна настільна LED-лампа з сенсорним керуванням та 3 режимами підсвічування Золотого кольору
Продавець: Fenix Shops
500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 3108
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторна настільна LED-лампа з сенсорним керуванням та 3 режимами підсвічування Золотого кольору». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 80Тример VINTAGE Т9 БУДДА зі знімним акумулятором професійна машинка для стрижки волосся вусів та бороди
ШІ 85Бездротові сенсорні навушники Bluetooth A6S Чорні
ШІ 94Набір дисків 4 шт (75 мм) для міні болгарки по металу, по дереву, по бетону, шліфувальний
ШІ 81Портативний міні кондиціонер зволожувач повітря 3 в 1 Arctic Air Ultra 10 Вт з USB і LED-підсвіткою
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Білого кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Срібного кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Чорного кольору

Акумуляторна настільна LED-лампа із сенсорним керуванням і 3 режимами підсвічування Бронзового кольору
📋 Технічні характеристики
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 3.5 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Золотистый |
| Цветовая температура | 6500K |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Сенсорное |
| Потребляемая мощность | 3.5 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Длина шнура | 0.7 м |
| Высота | 34 мм |
| Диаметр | 8 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-19
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-13
Нажаль,одна лампа не працюєБудь ласка перевіряйте справність ламп перед відправленням