
Акумуляторна повітродувка 3000 мАг, + 2 акумулятори / Бездротовий садовий пилосос-дуйка для листя
Продавець: HUGO
789 ₴1 127,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 234574208
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторна повітродувка 3000 мАг, + 2 акумулятори / Бездротовий садовий пилосос-дуйка для листя». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Воздуходув садовый |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Максимальная скорость воздушного потока | 98 м/сек |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Длина | 300 мм |
| Максимальное давление воздуха | 5,8 кПа |
| Материал корпуса | Пластик |
| Длина дыхательной трубы, мм | 211 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Якість обслуговування на вищому рівні😉