
Акумуляторні кущорізи 24V із телескопічним подовжувачем. Електричні ножиці для стрижки трави. (2АКБ 24V)
Продавець: Vint
2 820 ₴5 760 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: code1466
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторні кущорізи 24V із телескопічним подовжувачем. Електричні ножиці для стрижки трави. (2АКБ 24V)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Аккумуляторный кусторез |
| Длина шины | 16 мм |
| Расстояние между ножами | 2 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Наименование товара | Аккумуляторные ножницы-кусторез |
| Вес | 1,5 кг |
| Функции | Продолжительное время работы, компактный и эргономичный дизайн, лезвия из высокоуглеродистой стали, простое переключение между режимами |
| Комплектация | Кусторез – 1 шт.; Лезвие для травы – 1 шт.; Нож для живой изгороди - 1 шт.; АКБ (24V, 6Ah) – 2 шт.; Зарядное устройство – 1 шт.; Инструкция |
| Емкость АКБ | 6,0 Ач |
| Номинальное напряжение | 24 В |
| Расстояние между лезвиями | 26 мм |
| Длина резки | 110/200 мм |
| Максимальная толщина резки | 7 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-02-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-27
Рекомендую продавця, гарне обслуговування, перевірили на НП все працювало. Чекаємо на весну :-)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-22




