
Акумуляторний міксер з 2 насадками Portable mixer, від USB, Зелений / Ручний міксер / Бездротовий міксер
Продавець: HUGO
389,38 ₴556,25 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності540 замовлень
Артикул: 234573311
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторний міксер з 2 насадками Portable mixer, від USB, Зелений / Ручний міксер / Бездротовий міксер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип миксера | Ручной |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество насадок | 2 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Функция автоотключения | Да |
| Высота | 205 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глубина | 64 мм |
| Заряжается | От USB |
| Время зарядки | 4 часа |
| Время работы (час) | 50 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-20
Не якісний товар. Однією рукою не можна вімкнути . Треба дві руки, і давити щосили!!!! Відмовились повернути суму за доставку. І ту суму що повернули не співпадає з чеком. Хоч там і не дуже багато, але це показє не добросовістність продавця!!!
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-08
Дякую за міксер, товар відповідає опису, швидка отправка.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності