
Акумуляторний секатор + 2 АКБ 24В/5Аг, в кейсі, DUP367 / Садові ножиці акумуляторні
Продавець: HUGO
1 764,93 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234577989
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний секатор + 2 АКБ 24В/5Аг, в кейсі, DUP367 / Садові ножиці акумуляторні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторний секатор + 2 АКБ 48V / Секатор садовий / Електричні садові ножиці

Акумуляторний секатор + 2 акумулятори 21В, в кейсі / Електричні садові ножиці / Електросекатор

Набір 2в1 акумуляторний секатор + пила ланцюгова, 2 АКБ 48В, в кейсі, Синій / Акумуляторний секатор / Ланцюгова мініпила

Набір 2в1 акумуляторний секатор + пила ланцюгова, 2 АКБ 48В, в кейсі, Жовтий / Акумуляторний секатор / Ланцюгова мініпила
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип инструмента | Садовые секаторы |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Максимальный диаметр реза | 30 мм |
| Материал рукоятки | Пластмасса |
| Вес | 0.9 кг |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Напряжение, В | 48 |
| Двигатель | Бесщеточный |
| Питание | От аккумулятора Li-Ion (литий-ионный) 24 В 5 Ач |
| Время работы | 1.5 час |
| Время зарядки, ч | 2 |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-28
На січкорізі і акумуляторах не було вказано яка напруга
Переваги
Товар не відповідав опису