
Акумуляторний снігоприбирач з регулюванням відкидання, безщітковим мотором та 2 АКБ 21V
Продавець: Kanctovar
4 749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: DT-529/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний снігоприбирач з регулюванням відкидання, безщітковим мотором та 2 АКБ 21V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип запуска | Ручной |
| Состояние | Новое |
| Ширина захвата | 325 мм |
| Дальность выброса | 8 м |
| Вес | 4 кг |
| Напряжение | 21 В |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-ion |
| Обороты двигателя | 3000 об/мин |
| Складная конструкция | Да |
| Количество направлений выброса | 3 |
| Температура эксплуатации | -25 °C |
| Тип ручки | Телескопическая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-16
Купив "акумуляторний снігоприбирач". Виріб працює повністю відповідно опису на сайті, акумуляторні батареї в комплекті - нормальної ємності, замовлення було виконано швидко.Дуже задоволений і товаром і сервісом




