
Акумуляторний снігоприбирач з регулюванням відкидання, безщітковим мотором та 2 АКБ 21V
Продавець: Velotrend
4 749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності90 замовлень
Артикул: DT-529/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторний снігоприбирач з регулюванням відкидання, безщітковим мотором та 2 АКБ 21V». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 4 кг |
| Дальность выброса | 8 м |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип запуска | Ручной |
| Ширина захвата | 325 мм |
| Количество направлений выброса | 3 |
| Напряжение | 21 В |
| Обороты двигателя | 3000 об/мин |
| Питание | Аккумулятор |
| Складная конструкция | Да |
| Температура эксплуатации | -25 °C |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип ручки | телескопическая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-20
Чудово. Гарна якість і ціна.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності