
Акумуляторний світильник для столу 5Вт, 5200мАч, Зелений / Настільний світильник / Світлодіодна лампа
Продавець: HUGO
427,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 23458173701
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний світильник для столу 5Вт, 5200мАч, Зелений / Настільний світильник / Світлодіодна лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 370 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Диаметр | 110 мм |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Скандинавский |
| Тип | Настольная лампа |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Управление | Ручное |
| Цвет | Зеленый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-06
Замовив акумуляторні лампи. Лампа супер, а обслуговування так собі.За овив зелені, прийшли коричневі. Відправка була пізніше, ніж обіцяно.Лампа працює, її якість влаштовує.
Переваги
Відправляли довше обіцяного
