
Акумуляторний світильник від USB, HX032, сенсорне керування / Світлодіодний ліхтар із регульованою яскравістю
Продавець: HUGO
541,99 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: 234572309
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний світильник від USB, HX032, сенсорне керування / Світлодіодний ліхтар із регульованою яскравістю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | USB |
| Время работы | 12 час |
| Особенности фонаря | Водонепроницаемый |
| Цвет | Белый |
| Вес | 0.37 г |
| Состояние | Новое |
| Длина | 20 мм |
| Емкость аккумулятора | 1800 мАч |
| Тип переключателя | Сенсорное |
| Особенности | Регулировка яркости |
| Тип ламп | Светодиодная |
| Толщина | 12.7 мм |
| Ширина | 12.7 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-15
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності