
Акустична колонка на колесах 600 Вт з 12-дюймовим динаміком та радіомікрофоном ZXX-7171
Продавець: Velotrend
4 949 ₴5 499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6406/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акустична колонка на колесах 600 Вт з 12-дюймовим динаміком та радіомікрофоном ZXX-7171». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 6 кг |
| Возможность установки вне помещения | Да |
| Высота | 540 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Защита от перегрузки | Да |
| Импеданс | 4 Ом |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Мощность | 600 Вт |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип ВЧ-излучателя | Купол |
| Тип излучателей | Динамический |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 92 дБ |
| Ширина | 350 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-21
Дякую.Все чудово працює
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності