
Акустична колонка на колесах 600 Вт з 15-дюймовим динаміком та радіомікрофоном ZXX-7272
Продавець: Velotrend
5 899 ₴6 489 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 6402/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акустична колонка на колесах 600 Вт з 15-дюймовим динаміком та радіомікрофоном ZXX-7272». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 697 мм |
| Глубина | 396 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 92 дБ |
| Ширина | 466 мм |
| Интерфейсы | AUX-вход, RCA, USB |
| Тип питания | USB-порт|Аккумулятор|Сеть |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-11
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності