
Акустична переносна колонка SS-7171 600Вт 12" 54х35х30см USB/SD/FM/BT/MIC/ДК
Продавець: Kanctovar
4 100 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9065/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акустична переносна колонка SS-7171 600Вт 12" 54х35х30см USB/SD/FM/BT/MIC/ДК». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Акустична переносна колонка 2x8" з пультом ДК, LED-підсвіткою і 2 мікрофонами ZXX-5550 80 Вт

Акустична переносна колонка ZXX-5511 30Вт 6,5" 62х24х24см USB/SD/FM/BT/MIC/ДК

Акустична переносна колонка ZXX-1209 30Вт 12" 52х34х32см USB/SD/FM/BT/MIC/ДК 1шт 9452

Акустична переносна колонка ZXX-5509 1200Вт 2x6,5" 265х265х620мм TWS/FM/USB/TF/BT/LED/REC/ДК/MIC
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 540 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Количество динамиков | 1 шт |
| Максимальная мощность | 600 Вт |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик, Алюминий |
| Минимальная частота | 20 Гц |
| Мощность | 60 Вт |
| Назначение | Комплект акустики |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип акустической системы | Пассивная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 90 дБ |
| Ширина | 350 мм |
| Микрофон | Да |
| Название прайс-листа | NP-20210929-SPEAKERS-G |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-11



