
Алмазна точильна пластина 60мм 800# SY tools точилка для ножів, точильний камінь
Продавець: ТехноКот
160 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ALPL-07
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Алмазна точильна пластина 60мм 800# SY tools точилка для ножів, точильний камінь». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Точильный камень |
| Длина | 152 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 1.5 мм |
| Вес | 70 г |
| Производитель | Sy tools |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



