
Алмазні диски 100мм для скла та кераміки (2шт) / Алмазне коло на болгарку / Диск на болгарку
Продавець: HUGO
199,73 ₴285,33 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234569550(связка)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Алмазні диски 100мм для скла та кераміки (2шт) / Алмазне коло на болгарку / Диск на болгарку». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез, Шлифование |
| Диаметр внешний | 100 мм |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Материал круга | Алмаз |
| Назначение | Отрезной |
| Обработка материала | Керамика, Стекло |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 2 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-16
Переваги
Швидко відправили