
Алмазні точильні бруски Ruixin 4шт набір точильних алмазних брусків для заточки ножів
Продавець: ТехноКот
380 ₴399 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: R00011
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Алмазні точильні бруски Ruixin 4шт набір точильних алмазних брусків для заточки ножів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Тип | Набор точильных инструментов |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 45 г |
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Алмазный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


