
ANENG A3005 цифровий мультиметр тестер
Продавець: ТехноКот
350 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності100 замовлень
Артикул: An-11
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 12 відгуків покупців для «ANENG A3005 цифровий мультиметр тестер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Aneng |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Минимальный диапазон постоянного напряжения | 0.8 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 600 |
| Единицы измерения переменного напряжения | В |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 0.8 |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 600 |
| Единицы измерения сопротивления | Ом, МОм |
| Минимальный диапазон сопротивления | 0.1 |
| Максимальный диапазон сопротивления | 40 |
| Монитор | TFT |
| Язык интерфейса | Английский |
| Подсветка дисплея | Да |
| Цвет | Оранжевый |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 0.5 кг |
| Материал | Пластмасса |
💬 Відгуки покупців (12)
2026-02-12
Чудовий товар за таку ціну
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-08
Дуже приємно було співпрацювати, всим рекомендую!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-04
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-24
2026-01-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-21
Дуже швидко відправили.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-20
2026-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2026-01-16
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


