
ANENG M113 Mini автоматичний цифровий мультиметр тестер
Продавець: ТехноКот
230 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності200 замовлень
Артикул: An-03
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «ANENG M113 Mini автоматичний цифровий мультиметр тестер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Aneng |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 9 мм |
| Вес | 1 кг |
| Тип | Цифровой |
| Материал | Пластмасса |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-16
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна2026-01-16
Переваги
Ввічливий продавець


