
ANENG XL830L цифровий мультиметр тестер
Продавець: ТехноКот
239 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: An-04
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «ANENG XL830L цифровий мультиметр тестер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Aneng |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В, мВ |
| Минимальный диапазон постоянного напряжения | 0 |
| Максимальный диапазон постоянного напряжения | 600 |
| Единицы измерения переменного напряжения | В, мВ |
| Минимальный диапазон переменного напряжения | 0 |
| Максимальный диапазон переменного напряжения | 600 |
| Единицы измерения постоянного тока | мкА, А |
| Минимальный диапазон постоянного тока | 0 |
| Максимальный диапазон постоянного тока | 10 |
| Единицы измерения сопротивления | Ом, кОм, МОм |
| Минимальный диапазон сопротивления | 0 |
| Максимальный диапазон сопротивления | 10 |
| Монитор | TFT |
| Цвет фона | Синий |
| Подсветка дисплея | Да |
| Цвет | Красный |
| Индикация | Звуковая |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 9 В |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 40 мм |
| Вес | 0.15 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Материал | Пластмасса |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-03-01
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-25
Гарна якість товару та послуг рекомендую працює добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-01
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-27
Все гарно і бистро товар пртйшов хороший і бистро
Переваги
Гарне обслуговування


