
Апарат для приготування арахісової пасти Peanut Butter Maker TV-64
Продавець: Kanctovar
848 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 110648/KL
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Апарат для приготування арахісової пасти Peanut Butter Maker TV-64». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електричний апарат для приготування пончиків XL-615 Електрична хлібопічка на 7 пончиків

Електричний апарат для приготування пончиків 907-12 Електрична хлібопічка на 7 пончиків 1200 Вт

Міні апарат для приготування цукрової вати Candy Maker, Синій / Машинка для солодкої вати

Великий апарат для приготування цукрової вати
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Peanut Butter |
| Высота | 260 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-18
Усе чудово. Ціле, не ушкоджене. Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна


