
Апарат для приготування попкорну Haeger HG-9001, 1200 Вт / Машина для попкорну / Домашня попкорниця
Продавець: HUGO
649,22 ₴927,45 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234570290
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Апарат для приготування попкорну Haeger HG-9001, 1200 Вт / Машина для попкорну / Домашня попкорниця». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Електричний апарат для приготування пончиків XL-615 Електрична хлібопічка на 7 пончиків

Апарат для приготування арахісової пасти Peanut Butter Maker TV-64

Електричний апарат для приготування пончиків 907-12 Електрична хлібопічка на 7 пончиків 1200 Вт

Міні апарат для приготування цукрової вати Candy Maker, Синій / Машинка для солодкої вати
📋 Технічні характеристики
| Сфера использования | Для дома |
| Номинальная мощность | 2 кВт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 250 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Материал | Пластик, нержавеющая сталь |
| Защита от перегрева | Есть |
| Управление | Кнопка включения / выключения |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-01-20
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-14
Продавець не вийшов на зв'язок, не повідомили, що товар не готовий до відправки. Лише після повідомлення в чат вияснили, що треба чекати ще 4 дні, щоб відправили.
Переваги
Товару не було в наявності2026-01-07
Дуже довга доставкаАтак все гарно
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-26
Не соответствует фото
Переваги
Товар не відповідав опису