
Армований поливальний шланг 1/2", 50 м / Садовий шланг для води / Поливальний шланг
Продавець: HUGO
1 141,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 23457911102
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Армований поливальний шланг 1/2", 50 м / Садовий шланг для води / Поливальний шланг». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Материал шланга | ПВХ |
| Армированный шланг | Да |
| Диаметр шланга (") | 1/2" |
| Диаметр | 12.5 мм |
| Количество слоев | 3 |
| Рабочее давление | 3 атм |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Вид товара | Шланг |
| Длина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-16
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна