
Аварійна лампочка 20W + 2 акумулятора 18650, E27, Ziarmal ZR-777 / Акумуляторна LED лампочка / Автономна лампа світлодіодна
Продавець: HUGO
471 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234584683
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Аварійна лампочка 20W + 2 акумулятора 18650, E27, Ziarmal ZR-777 / Акумуляторна LED лампочка / Автономна лампа світлодіодна». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 20 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Длина | 160 мм |
| Диаметр | 90 мм |
| Тип лампы | Светодиодная |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-24
Замовлення прийняли. Через 3 дні подзвонили, сказали що лампочки на перевірці, потім виявилось що то брак, ще через 4 дні подзвонили і сказали що в наявності є тільки одна лампочка, замість трьохТиждень випав, морочили голову, якби знали то замовили б у іншого продавця
Переваги
Товару не було в наявності