
Автолампи C6 H1, 2 шт, 36W / Світлодіодні автомобільні лампи / Лампи для авто
Продавець: HUGO
159 ₴227,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності1040 замовлень
Артикул: 123459869
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Автолампи C6 H1, 2 шт, 36W / Світлодіодні автомобільні лампи / Лампи для авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Цоколь | H1 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цветовая температура | 6000K |
| Световой поток | 3800 лм |
| Количество светодиодов | 2 шт |
| Мощность | 36 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-07
Доброго дня! Ваш відгук — найкраще визнання для нас. Щиро вдячні й чекаємо на нові звернення!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності