
Автоматичний диспенсер для рідкого мила 420 мл, від USB, М15 / Сенсорний дозатор для мила / Безконтактний диспенсер
Продавець: HUGO
465 ₴664,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234587936
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоматичний диспенсер для рідкого мила 420 мл, від USB, М15 / Сенсорний дозатор для мила / Безконтактний диспенсер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.302 кг |
| Вид диспенсера | Бытовой |
| Высота | 19.1 см |
| Цвет | Белый |
| Объем | 420 мл |
| Особенности | Смотровое окошко |
| Поверхность | Матовая |
| Назначение диспенсера | Для жидкого мыла |
| Тип диспенсера | универсальный |
| Тип управления | Сенсорное |
| Форма | Цилиндрическая |
| Ширина | 8.1 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

