
Автоматичний мультиметр DT 830B / Цифровий мультиметр / Багатофункціональний тестер напруги
Продавець: HUGO
149,11 ₴213,01 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234565336
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоматичний мультиметр DT 830B / Цифровий мультиметр / Багатофункціональний тестер напруги». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Тип | Цифровой |
| Единицы измерения постоянного напряжения | В |
| Единицы измерения постоянного тока | А |
| Монитор | ЖК |
| Цветопередача | Монохромная |
| Язык интерфейса | Английский |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подсветка клавиш | Нет |
| Индикация | Вибросигнал |
| Питание | Батарейки одноразовые |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Высота | 123 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-21
Все було добре, поки не разпокувал товар. Червоний щуп чомусь відлетів від проводу....(((. Звісно, нічого страшного нема...можно і припаяти, але це новий товар яким ще ніхто не користувался..а тобі потрібно його чомусь ремонтувати...(((.