
Автоматичний намет 2-х місний, 200х130 см, Зелений / Туристичний намет / Намет для кемпінгу
Продавець: HUGO
615,1 ₴878,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 234571469
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Автоматичний намет 2-х місний, 200х130 см, Зелений / Туристичний намет / Намет для кемпінгу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип изделия | Палатка |
| Назначение | Кемпинговые |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Особенности палатки/тента | Антимоскитная сетка |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Материал дна | Нейлон |
| Материал тента | Полиэстер |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 130 см |
| Сезон | Лето |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності