
Автоматичний тонометр BW-3205, ARM Style + Інфрачервоний безконтактний термометр на батарейках
Продавець: HUGO
388,28 ₴554,68 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності170 замовлень
Артикул: 23456816301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоматичний тонометр BW-3205, ARM Style + Інфрачервоний безконтактний термометр на батарейках». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип тонометра | Автоматический |
| Максимальный диапазон измерения | 280 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Тип манжеты | Нейлоновая с металлическом кольцом |
| Дорожный футляр | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип элементов питания | AAA |
| Количество батареек | 4 шт |
| Звуковое оповещение | Да |
| Звуковой сигнал по окончании измерения | Да |
| Высота | 59 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Длина | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець