
Автоматичний цифровий тонометр, від USB та батарейок, BR-510 / Апарат для вимірювання тиску / Електронний тонометр
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Автоматичний цифровий тонометр, від USB та батарейок, BR-510 / Апарат для вимірювання тиску / Електронний тонометр». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип тонометра | Автоматический |
| Размер манжеты | 22-32 (см) |
| Максимальный диапазон измерения | 290 мм/рт. ст. |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 180 уд/мин |
| Тип питания | Батарейки, Сеть 220 В |
| Тип элементов питания | AAA |
| Количество батареек | 4 шт |
| Звуковое оповещение | Да |
| Звуковой сигнал по окончании измерения | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Высота | 57 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Длина | 98 мм |
| Вес | 375 г |
💬 Відгуки покупців (5)
Доброго дня! Ваш відгук — найкраще визнання для нас. Щиро вдячні й чекаємо на нові звернення!
Замовила даний девайс і запропонували додатково батарейки придбати) сьогодні забрала посилку,батарейки не працюють...від мережі працює,від батарейок ні) не купуйте додатково батарейки,викинуті кошти на вітер(180грн) як за хороші батарейки) ціна їх 32 грн,перевірила по назві і ціна на пром) сам девайс працює,все ок) але тільки від мережі. Не переплачуйте за батарейки,краще купити в тій аврорі чи єві хороші по такій ціні чи навіть дешевше)Для вирішення запропонували звернутись в чат бот)відповідь була....вчора повернули кошти)Продавця рекомендувати можу,тому що проблема була вирішена)
Не поставили кабель