
Автоматичний цифровий тонометр з дисплеєм B08 Апарат для вимірювання артеріального тиску
Продавець: Velotrend
499 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 8953/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Автоматичний цифровий тонометр з дисплеєм B08 Апарат для вимірювання артеріального тиску». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Електронний апарат для вимірювання тиску UKC BP 5I0 автоматичний цифровий тонометр з дисплеєм і голосовим супроводом Лучшая цена

Електронний апарат для вимірювання тиску UKC BP 5I0 автоматичний цифровий тонометр з дисплеєм і голосовим супроводом SN27

Автоматичний цифровий тонометр, від USB та батарейок, BR-510 / Апарат для вимірювання тиску / Електронний тонометр

Автоматичний цифровий тонометр з дисплеєм UKC BP-S10 YU227
📋 Технічні характеристики
| Количество батареек | 4 шт |
| Максимальный диапазон измерения | 295 мм/рт. ст. |
| Максимальный диапазон измерения пульса | 180 уд/мин |
| Минимальный диапазон измерения | 0 мм/рт. ст. |
| Минимальный диапазон измерения пульса | 40 уд/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Тип тонометра | Автоматический |
| Тип элементов питания | AAA |
| Точность измерения +/- | 3 мм/рт. ст. |
💬 Відгуки покупців (5)
2026-04-12
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-16
Переваги
Актуальна ціна2026-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-03
2025-11-28
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили