
Автоматичний зарядний пристрій 12V, 10A / Заряджання для акумулятора / Імпульсний зарядний пристрій АКБ
Незалежний AI-аналіз 20 відгуків покупців для «Автоматичний зарядний пристрій 12V, 10A / Заряджання для акумулятора / Імпульсний зарядний пристрій АКБ». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🚨 Критичні дефекти
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Автоматичний зарядний пристрій FOXSUR 12V 6А для акумуляторів

Автоматичний зарядний пристрій FOXSUR 12V 6А для акумуляторів

Автоматичний зарядний пристрій для акумулятора Pulse Battery Charger 6A, Пускозарядний пристрій Лучшая цена

Автоматичний зарядний пристрій для акумулятора Pulse Battery Charger 6A, Пускозарядний пристрій YU227
📋 Технічні характеристики
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 10 А |
| Номинальная мощность | 180 Вт |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 65 град. |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от короткого замыкания, Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда, Защита от перепадов напряжения, Защита от обратной полярности |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (20)
Дякую величезне, якісний товар та швидка доставка!
Прийшлось замовити в Китаї. Хотів замовити в Україні. Але в нас це чи останній взірець, що пошкоджений, Або товар закінчився і пропонують інший, дорожчий, або з гіршими характеристиками по завищених цінах.Хотів скоріше хай і дорожчий, виявляється що краще 2 тижня почекати.
Дуже дякую, все супер
Товар бракованный. Не работает часть дисплея. Телефоны продавца недействительны. Обратной связи нет.
Все чудово! Відправили швидко. Товар прийшов цілий, робочий. Зі своїми "обов'язками" справляється відмінно!
Замовили зарядний пристрій для акумулятора-прийшов сьогодні взагалі в не робочому стані .На Новій Почті не змогли провірити так як не було світла-дома провірили не працює.З поверненням виникли проблеми -так як навіть не хочуть слухати і кладуть трубку-перенаправляють на якісь номера яких не існує .Не рекомендую замовляти в цього продавця нічого .
Отримано несправний товар. Дуже прикро, що перед відправкою товар не перевіряють на справність.
Замовив зарядний пристрій сказали відправимо в суботу, і на цьому тиша, зайшов подивитись що з товаром пише що немає в наявності продавець не передзвонив.
Очікуйте відправку мінімум 3 дні, не рекомендую даний магазин