
Автомобільний інвертор 12-220V, 3000Вт, 2хUSB / Перетворювач напруги / Автоінвертор
Незалежний AI-аналіз 10 відгуків покупців для «Автомобільний інвертор 12-220V, 3000Вт, 2хUSB / Перетворювач напруги / Автоінвертор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| КПД, не менее | 90 % |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (10)
Не рекомендую цей інтернет-магазин.Замовив інвертор. Через тиждень повідомили, що товару немає і потрібно чекати ще. Потім запевнили, що замовлення відправлено, але товар так і не прийшов. На всі переписки та розмови з менеджерами пішло понад три тижні, після чого з’ясувалося, що такого товару немає, не було і не буде.У результаті магазин просто витратив мій час. Пишу цей відгук, щоб попередити інших.
Майже тиждень чекала поки відправлять товар, поки не почала надзвонювати. Не вказали що синусоїда модифікована не чистий синус! В результаті гроші на вітер!!!!
Не відповідає опису. Не видає заявленунапругу. Немає половини заявленої напруги