
Автомобільний інвертор AC/DC 2000Вт 12В SSK / Перетворювач напруги 12В на 220В
Продавець: HUGO
3 213 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569757
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний інвертор AC/DC 2000Вт 12В SSK / Перетворювач напруги 12В на 220В». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.912 кг |
| Виды индикации | Световая |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перегрузок | Да |
| КПД, не менее | 90 % |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Тип рабочей величины | Напряжение |
| Частота | 50 Гц |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-12
Чекав 3 Дні на відправку - відправки не було, також у наступному товару в наявності не було, після зворотнього звʼязку з продавцем.
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили