
Автомобільний інвертор від прикурювача 150Вт, (2хUSB, Type-C) / Перетворювач напруги в авто
Продавець: HUGO
622 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234584348
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний інвертор від прикурювача 150Вт, (2хUSB, Type-C) / Перетворювач напруги в авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 40 мм |
| Длина | 80 мм |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Номинальное входное напряжение | 12 В |
| Номинальная мощность | 150 Вт |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 80 мм |
| Материал | Пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-30
Замовив товар 26.01.2026. Оплатив пром оплатою.Сьогодні 30.01.2026 - товар не відправлений. З 3-ої спроби додзвонився до представника - довго шукали моє замовлення по базі, потім відповіли що на складі в партії товару брак через це не віправляли (тобто відразу зв'язатися і повідомити про це не можна було - треба походу чекати поки клієнт сам зателефонує). Пообіцяли підібрати аналог і перетелефонувати. З оператором розмовляв близько 13:30, наразі вже 19:12 - ніхто так і не перетелефонував (клієнторієнтованість просто жахлива).
Переваги
Неввічливий продавець, Товар не відправили