
Автомобільний компресор 965 кПа, HS-208 + Автопилосос Vacuum cleaner / Портативний насос для коліс
Продавець: HUGO
493,03 ₴704,33 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності190 замовлень
Артикул: 234565447
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Автомобільний компресор 965 кПа, HS-208 + Автопилосос Vacuum cleaner / Портативний насос для коліс». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Максимальное давление | 9 атм |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип | диафрагменный |
| Тип насоса | Электрический (от прикуривателя) |
| Длина кабеля, м | 2.8 |
| Размер | 16х14х8 см |
| Производительность | 40 |
| Длина шланга | 50 см |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-03
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-28
Отримала не працюючий компресор, тільки гудить. Не рекомендую таке купувати взагалі!
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності