
Автомобільний монітор 4,3'' для камери заднього виду / Екран для камери в машину / Дисплей в авто
Продавець: HUGO
385,28 ₴550,4 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 234561863
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Автомобільний монітор 4,3'' для камери заднього виду / Екран для камери в машину / Дисплей в авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип телевизора | На торпедо |
| Состояние | Новое |
| Диагональ экрана | 4.3 дюйм |
| Разрешение экрана | 320×240 |
| Цвет | Черный |
| Длина | 125 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 79 мм |
| Контрастность | 350:1 |
| Видимая область | 96х54 |
| Напряжение питания | 12 В |
| Потребляемая мощность | 2 Вт |
| Рабочая температура | От -20 до +75 градусов |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-09
Все добре, моніки брав для детекторів, не треба шити скалер(синій, не чорний) хто в темі, той зрозуміє!)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності