
Автомобільний органайзер між сидіннями (2шт) 25,8х16,4см / Органайзер-кишеня в машину / Органайзер в салон
Продавець: HUGO
215 ₴307,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234573997
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Автомобільний органайзер між сидіннями (2шт) 25,8х16,4см / Органайзер-кишеня в машину / Органайзер в салон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 164 мм |
| Длина | 258 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 4 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип аксессуара | Органайзер |
| Ширина | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-23
Відправили не праву і ліву, а дві праві частини, на пошті не звернув уваги. Зв'язалися з магазину,щоб владнати питання. Можливо помилилися при пакуванні
Переваги
Актуальна ціна2025-12-02
Жахливо! Не рекомендую.
Переваги
Товар не відповідав опису, Товар не відправили