
Автомобільний пуско зарядний пристрій 50800 мАг з компресором 10 бар, EQUUS / Пусковий пристрій для авто
Продавець: HUGO
1 985 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234572697
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Автомобільний пуско зарядний пристрій 50800 мАг з компресором 10 бар, EQUUS / Пусковий пристрій для авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Пуско-зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | АБС-пластик |
| Напряжение зарядки | 12 В |
| Ток заряда | 2 А |
| Состояние | Новое |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Высота | 40 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-01
Товар пришёл не комплектный отсутствует зарядное устройство от разетки и прикуривателя
Переваги
Товар не відповідав опису2025-12-01
2025-11-22
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності