
Автомобільний відеореєстратор 4", 3 камери, Full HD, SD319/z233D / Відеореєстратор для автомобіля
Продавець: HUGO
615,3 ₴879 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 234566336
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний відеореєстратор 4", 3 камери, Full HD, SD319/z233D / Відеореєстратор для автомобіля». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Количество камер | 3 |
| Количество мегапикселей камеры | 5 Мп |
| Разрешение записи | 1920х1080 |
| Максимальная частота кадров видео | 25 кадров/с |
| Поддерживаемые форматы флэш-карт | microSD |
| Тип матрицы | CMOS |
| Размер матрицы | 1/4″ |
| Режим записи | Непрерывная, Цикличная |
| Режим съемки "День/ночь" | Да |
| Датчик удара | Есть |
| Состояние | Новое |
| Комплектация видеорегистратора | автомобильное крепление |
| Угол обзора | 170 град. |
| Интерфейс подключения к источнику | micro USB |
| Автономное питание | Есть |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Меню на русском | Да |
| Каналы записи | 3 |
| Запись времени и даты | Да |
| Аварийная запись | Да |
| Диагональ экрана | 4 дюйм |
| Поворотный экран | Да |
| Длина | 109 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Высота | 29 мм |
| Вес | 0.5 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-09
Десять днів чекати замовлення знавби що так і незамовлявби ,01,12, замовив09,12, ще навіть не відправили ,вони що напряму з Китаю замовляють ,ви на рекламі пишіть здоровими літерами доставка дві неділі і більше тоді точно ніхто не буде замовлять
Переваги
Товар не відправили