
Автомобільний захисний чохол для автомобіля 480*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину
Продавець: Velotrend
699 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: ZCHDL1/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний захисний чохол для автомобіля 480*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний захисний чохол для автомобіля 540*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину

Автомобільний захисний чохол для автомобіля 540*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину
ШІ 62Автомобільний захисний чохол для автомобіля 480*175*120 см Водонепроникний захисний тент на машину
📋 Технічні характеристики
| Высота | 1750 мм |
| Длина | 4800 мм |
| Материал | PEVA |
| Сезон | Демисезон |
| Состояние | Новое |
| Тип кузова | Седан |
| Утепленный чехол | Нет |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-04-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець