
Автомобільний захисний чохол для автомобіля 540*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину
Продавець: Kanctovar
699 ₴799 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ZCHDL2/DT
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний захисний чохол для автомобіля 540*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний захисний чохол для автомобіля 480*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину

Автомобільний захисний чохол для автомобіля 540*175*120 см Сірий Водостійкий захисний тент на машину
ШІ 62Автомобільний захисний чохол для автомобіля 480*175*120 см Водонепроникний захисний тент на машину
📋 Технічні характеристики
| Тип кузова | Седан |
| Сезон | Демисезон |
| Материал | PEVA |
| Цвет | Серый |
| Длина | 5400 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Высота | 1750 мм |
| Утепленный чехол | Нет |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-18
Чохол дуже тонкий, одноразовий, при огляді в середині був пошкоджений ( різаний)



