
Автомобільний зарядний 12/24V, 15/10A, P15 / Зарядний пристрій для акумулятора / Зарядка для акумулятора
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний 12/24V, 15/10A, P15 / Зарядний пристрій для акумулятора / Зарядка для акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Зарядное |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Пластик |
| Количество режимов заряда | 4 |
| Состояние | Новое |
| Длина | 158 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 0.42 кг |
| Напряжение зарядки (В) | 12/24 |
| Ток заряда, А | 15/10 |
| Номинальная мощность | 240 Вт |
💬 Відгуки покупців (3)
Замовив 23.12 зарядний пристрій до акумулятора, довгий час замовлення не відправляли. Почав сам дзвонити, то вже аж 29 грудня дали зворотній звʼязок і повідомили, що товар відсутній. В телефонному режимі зробили нове замовлення на Зарядний пристрій Р25, тільки через 10 днів відправили це замовлення, але як виявилося вже з товаром із першого замовлення (Р15) ще з ціною на 1000 грн вище за ціну на сайті. Не рекомендую! За той час уже б з Китаю точно такий прийшов але в рази дешевше! Зворотнього звʼязку після оформлення замовлення на сайті нуль.
Не звʼязалися, товару не було в наявності!
Чекаю товару вже з 23 числаПродавець на жодне повідомлення не відповів