
Автомобільний зарядний пристрій 10A, MA-1210A + Налобний ліхтар RJ-3000 / Заряджання для автомобільного акумулятора
Продавець: HUGO
1 171 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234574194
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій 10A, MA-1210A + Налобний ліхтар RJ-3000 / Заряджання для автомобільного акумулятора». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Ток заряда | 10 А |
| Состояние | Новое |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 55 мм |
| Цвет | Серый |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 1 шт. |
| Наличие амперметра | Да |
| Ручка для переноса | Нет |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Дополнительные функции | Защита от переполюсовки, Защита от перегрева, Защита от перезаряда |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-12