
Автомобільний зарядний пристрій для акумулятора 12 вольт 6 ампер
Продавець: Kanctovar
599 ₴999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: FOXSUR 12В-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій для акумулятора 12 вольт 6 ампер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Польша |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Ток заряда | 6 А |
| КПД, не менее | 85 % |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Тип индикатора | Дисплей |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, Защита от переполюсовки, Защита от перезаряда, Автоматическое отключение, Защита от перепадов напряжения |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-08
Переваги
Швидко відправили2024-02-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


