
Багатофункціональний дитячий синтезатор на 44 клавіші з мікрофоном та зарядкою Union Group 3738 Чорний
Продавець: Kanctovar
849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності230 замовлень
Артикул: 3738
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Багатофункціональний дитячий синтезатор на 44 клавіші з мікрофоном та зарядкою Union Group 3738 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Тип | Синтезатор |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Высота | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-18
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-30
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-25




